טיפים לתחזוקת הגינה בבניין

דרגו

הגינה של בניין מגורים עשויה לעשות רושם רב על הבניין עצמו, על המבנה ועל אופי הדיירים שמתגוררים בו. גינה יפה, מושקעת ומטופחת חייבת להיות צמודה לבניין שנראה נקי, מסודר ומטופח וייווצר דיסוננס חריף מאד במידה ואין התאמה בין מראה הבניין למראה הגינה. על מנת שמראה הגינה ייראה תמיד טוב, מרשים ופורח חשוב להעסיק חברה מקצועית המתמחה בתחום של עיצוב ותחזוקה של גינות וכך אפשר להיות סמוכים ובטוחים שהגינה תמיד תיראה הכי טוב שאפשר.

הדברה בגינה

טיפוח הגינה

ישנם כמה עקרונות שאם מקפידים עליהם אפשר להיות בטוחים שהגינה נראית תמיד יפה ומרשימה. ראשית, חשוב שפעולות תחזקת הגינה תתבצענה על בסיס שוטף ללא עיכובים או הפרעות. על פי גודל הכינה וכמות העבודה שצריך להשקיע אפשר להחליט על עבודות פעם בשבוע או פעם בשבועיים. ניתן לשנות את התדירות על פי עונות השנה. חשוב לנכש עשבים שוטים, עלים יבשים או פירות שנשרו מהעצים והשיחים על מנת לסלק אותם וכך לשמור על מראה רענן ופורח בגינה, כמו כן בכל הקשור להרחקת מטרדים והדברה נגד מזיקים, רצוי לבחור חברת הדברה ירוקה – הדברה מסוג זה ידידותית יותר לבעלי האדם ולבעלי חיים וכמובן לשכור אך ורק מדביר מוסמך בעל רישיון בתוקף.

השקיה נכונה

שמירה על תחזוקת גינה

חשוב להקפיד על השקיה נכונה המתאימה לסוגי הצמחים או הפרחים שבגינה וכמובן לוודא שבוחרים פרחים או צמחים המתאימים למערכת ההשקיה או לאופן ההשקעה שמעוניינים להשקיע בגינה. אפשר לשלב בעיצוב הגינה גם חפצי נוי כמו כדים או אבנים גדולים וכמובן לשלב תחזוקה שלהם כאשר מגיעים לבצע את העבודות בגינה עצמה. חשוב מדי פעם לבדוק בנפרד כל פרח, גבעול או עלה על מנת לוודא שלא הגיעו מזיקים אל הגינה, שאלה לא נובלים ושהם עדיין פורחים ומלבלבים.

כאשר תחזוקת הגינה מבוצעת על ידי עובדים מקצועיים, מנוסים ומיומנים אין ספק שהם יידעו בדיוק מה הדרך הנכונה והיעילה ביותר לשמור על הגינה ולטפח אותה. חשוב לשמוע לעצות שלהם ובמידה וישנן פעולות קטנות שדיירי הבניין בעצמם יכולים לבצע – כדאי לדעת עליהן על מנת שכולם ייקחו חלק במאמץ לשמור על חזות הבניין והגינה במראה טוב ויפה כל הזמן. חשוב שלא לדרוך או להתהלך בגינה על מנת שהצמחים יישארו זקופים כל הזמן.

המאמר באדיבות המדביר הירוק – הדברה ירוקה www.madbiryarok.co.il

No Comments Yet.

Leave a reply