מדוע חשוב להתקין מערכות מיגון בבית

דרגו

ככל שהזמן הולך ומתקדם כך יש לבעלי נכסים את האפשרות לשלוט טוב יותר בדירות שלהם. יותר ויותר אנשים מתחילים להיות מודאגים לגבי הדירה שלהם לאחר שהדירה של השכנים נפרצת. לכן הם מעוניינים להתקין מערכות מיגון לבית. אנשים אחרים אומרים – "לי זה לא יקרה" ולאחר שזה קורה להם, בסופו של דבר הם ממהרים להתקין מצלמות אבטחה, אזעקות וקודנים. כל זה על מנת לישון טוב יותר בלילה או לבלות בחו"ל בראש שקט. להלן כמה הסברים מדוע כדאי להתקין מערכות מסוג זה בבית.

השגחה 

השארתם אדם מבוגר עם מטפלת חדשה בבית ואתם בכל זאת רוצים לדעת שהכל בסדר? אתם משפצים את הדירה ונמצאים רוב הזמן מחוץ לדירה? בעזרת מצלמות אבטחה יהיה באפשרותכם להציץ דרך המחשב או אפילו הסמארטפון ולדעת תמיד מה מתרחש בכל שעה. הרי מערכות מיגון לא נועדו אך ורק לאבטחה אלא גם להשגחה ושקט נפשי ומצלמות הן חלק בלתי נפרד מכך. כמו שבעלי מפעלים דואגים להתקין אותן לא רק לאבטחה אלא גם לשמירה על ההתנהלות בעסק, כך גם ניתן לעשות זאת בבית.

מניעת אסונות או בזבוז

כמה פעמים קרה לכם שיצאתם מהבית ולא הייתם בטוחים האם סגרתם או לא את הגז, המגהץ, האור או המזגן. קרה לכם שחזרתם הביתה כדי לוודא שהכל סגור? כיום ניתן למנוע אסונות העלולים להיגרם מכך כמו גם בזבוז חשמל ע"י חיבור הנכס למערכות בית חכם. את המערכות הללו ניתן לתכנת כך שהחשמל והגז ינותקו בעת מצב נעילה. אם אתם לא מעוניינים בכך ניתן גם לנתק באופן נפרד כל מערכת מרחוק.

הרחקת גורמים לא רצויים

בנכסים כמו דירות מתנהלים במקרים רבים גם עסק. בחלק מהמקרים מדובר במשרד, כמו למשל מרפאה ובמקרים אחרים המשרד הוא גם הבית. במקרה ואתם לא מעוניינים שכל אחד יכנס מתי שהוא רוצה לעסק שלכם, אלא רק באישור בלבד, רצוי להתקין קודנים כמו גם מערכת אינטרקום. אפשר לאשר את הבאים והנכנסים בעצמכם או להטיל את המשימה על המזכירות.

כדאי לדעת

קנייה – על מנת לחסוך זמן יקר רצוי שמי שיקנה את המערכות יהיה המתקין. במקביל חשוב לוודא שהוא אכן משיג אותם במחיר עלות ולא מכפיל את המחיר כדי להרוויח מכך על חשבונכם.
התאמה אישית – על המתקין לבדוק את הנכס שלכם, למפות אותו ולהציע לכם את הפתרון הכי מתאים ויעיל לכם גם ברמה התקציבית.

No Comments Yet.

Leave a reply