תחזוקת גינות כולל הכל

דרגו

כל מי שגר בבניין מגורים משותף יודע שצריך למצוא איש מקצוע חיצוני שיוכל לתת שירותים של תחזוקת הגינה והצמחייה של הבניין על בסיס קבוע על מנת שהגינה תיראה יפה, לא יהיה בה עשבים שוטים ולא יגיעו מזיקים או מכרסמים. מכיוון שאין מדובר במלאכה שכל אדם יכול לעשות דרוש למצוא לה איש מקצוע שזהו תחום עיסוקו. לאחר שנבחר איש המקצוע חשוב להגדיר ביחד אתו מה בדיוק תכלול העבודה, אילו שירותים יתקבלו ממנו ומה תהיה תדירות ההגעה שלו.

מלבד העיסוק הישיר בגינות אנשי המקצוע כיום צריכים להיות בקיאים גם בתחומים נוספים הקשורים לגינות, חצרות או חלקים חיצוניים של בתים, כמו למשל פתרונות ההצללה. בגינה שמותקנת בה פרגולה ייתכן ויידרש סיוע של בעל המקצוע גם בתחזוקת הפרגולה. בדרך כלל הוא כבר יידע לבד אילו פעולות כדאי לבצע כדי לשמור על תקינות הפרגולה ועל העמידות שלה ואם אינו מכיר את הסוג המותקן – כדאי מאד לסייע וללמד אותו מה צריך לעשות וכיצד.

מידע נוסף : חברת גני עד

מה כוללת תחזוקת גינות?

כמו בכל תחום של נתינת שירות, גם בתחום של תחזוקת גינות ישנם שירותים שונים שניתן לאפשר מראש או להציע כשירותים נוספים. הפעולות הבסיסיות הנדרשות בדרך כלל הן גיזום עצים ושיחים, גריפת החצר, סילוק פסולת או לכלוך שמצטבר, עיצוב השיח במידת הצורך וניכוש עשבים שוטים. מעבר לכך ניתן להציע גם שירותים של שתילת עצים, שתילים או פרחים, עיצוב הגינה כולה ואפילו הכנת אדניות נפרדות עבור סוגי שתילים שונים (עשבי תבלין, פרחים רב עונתיים ועוד).

כאשר מתחילים לעבוד עם איש מקצוע מהתחום של תחזוקת גינות חשוב להגדיר ביחד מה תכלול העבודה השוטפת, אילו פעולות צריך וכדאי לבצע מדי פעם ואילו פעולות תבוצענה בתשלום נפרד אך לא יהיה צורך להזמין איש מקצוע נפרד על מנת לבצע אותן. כאשר תחזוקת הגינה כוללת את כל השירותים וכל הפעולות הדרושות לשם שמירה על הגינה הרי שמתקבל שקט נפשי רב בקרב הדיירים והם יכולים להיות בטוחים שיש על מי לסמוך.

No Comments Yet.

Leave a reply