איך בוחרים נכס להשקעה?

דרגו

 עמוד הבית > מאמרים > איך בוחרים נכס להשקעה? 

המציאות הכלכלית של שנת 2013 היא מציאות כלכלית לא פשוטה בכלל. היום כמעט כל אדם מחפש את ההזדמנות העסקית שלו להגדלת ההכנסות שלו. הדרך אל הרווחים והכנסות גדולות יותר אינה דרך קלה, היא מצריכה חושים כמו תכנון, יצירתיות, הבנה ועוד.

הרבה מאד אנשים אומרים שבחלק המשמעותי ביותר בבחירה של בכל פרויקט נדל"ן הוא המיקום. השאיפה פה היא ברורה לחלוטין, בחירת מקום אשר יאפשר להשיג תשואות טובות ממכירה או השכרה של אותו נכס שרכשנו. אזור עם הרבה חיים, עם הרבה עסקים שלא מפסיק להתפתק יהפוך מיד לאזור מבוקש.

עשה ואל תעשה בזמן בחירת נכס

כשמגיעים לבחור את ההשקעה הרצוייה יש להסתכל על האזור והנכס באופן כללי, לנסות לראות את התמונה הכללית של האזור. יש להתבונן על השרותים שהאזור מציע (גני ילדים, צרכניה, מקום בילוי), סוג האוכלוסיה וכדומה. יש לנסות להבין מה יקרה עם אותו אזור רצוי בעוד מספר שנים, כך ניתן להעריך את ערך הנכס בעתיד.
כאשר בוחריםנכס להשקעה קל מאד להתפתות. בדרך כלל נכס מציע המון פוטנציאל של רווחים, עלות שכירות יכולה להיות גבוהה יותר ועוד. כל נכס יכול להתפתח לכיוון רצוי או לא רצוי. הנכס יכול להתיקר ולהשתבח עם הזמן וכן ליהפך.
להרבה אנשים עסקה על נכס היא עסקה זרה שלא כולם מכירים אותה לעומק לכן, ניתן ואפילו רצוי להתייעץ עם איש מקצוע. קל מאד ללכת לאיבוד בין ערמה של טפסים, חוסים וכדומה. על מנת לחסוך טעויות ותשלומים מיותרים עדיף להתיעץ עם איש מקצוע, חברת בנייה וכדומה.

 

היום יש כל כך הרבה סוגים של דירות לרכישה וקניה וסוגים שונים של נדל"ן כאשר כל סוג של נכס שונה מאד מנכס אחר. היום ניתן לרכוש מחסנים, דירות גן, דירות פרטיות, חניות, שטח וכדומה. כל אלו הם סוגים שונים של נכסים שאדם יכול לרכוש. לכל סוג של נכס יש ערך שונה מהשני הלא דירת פנטאוז שונה בערך שלה מדירה בקומה 4 . כל אדם מחליט את הנכס שברצונו לרכוש לפי צרכיו וההון האישי שלו.
הפנטהאוזים נחשבו תמיד למוצר בעל ערך רב שנולד בשוק האמריקאי עם דירות אלו נכנסים גם דירות פרטיות ודירות גן אשר הן דירות בעל ביקוש רב.

ראה עוד: עורך דין מקרקעין

No Comments Yet.

Leave a reply